کامپو استون

طراحی و تولید محصولی که بتوان آن را در بخش ها و مکان های مختلف ساختمان (از جمله در کف، دیوارها، سقف، دکوراسیون، صفحات کابینت و …) اجرا کرد و قابلیت انطباق با سلایق متفاوت و هر نوع معماری در نظر گرفته شده برای فضا را نیز داشته باشد، همواره یکی از دغدغه های تولید کنندگان صنعت سنگ های ساختمانی بوده است. هم اکنون شرکت سبک بتن پرتیکان افتخار آن را دارد که با طراحی و تولید انواع کامپو استون این نیاز را برآورده ساخته و گامی بلند در راستای تحقق نیازهای صنعت ساختمان و کالاهای لوکس ساختمانی بردارد. محصولات کامپو استون به عنوان پوشش کف ساختمان، قابلیت آن را دارند که در هر طرح ، نقش و رنگی ارائه گردند. به طوریکه معمار و طراح فضا می تواند به راحتی با توجه به نیاز های ساختمان مورد نظر و همینطور با در نظر گرفتن طراحیِ مورد نظر، هر گونه نقش، طرح و رنگی را جهت اجرا در کفِ ساختمان انتخاب کرده و جهت تولید آن تقاضا دهد. این طرح ها می توانند از میان  انواع تصاویر سه بعدی، انواع طرح سنگ(مرمر، گرانیت و … ) و همینطور انواع نقوش و طرح های دیگر انتخاب گردند. از ویژگیهای محصولات کامپو استون جهت پوشش کف می توان به نصب بسیار آسان و سریع، سبک بودن و راحتی حمل و نقل و اجرا، مقاومت در برابر شرایط جوی، مقاومت در برابر اسید و باز، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر حرارت و … اشاره نمود.

کاربردهای کامپو استون

محصولات کامپو استون به عنوان پوشش سقف:

نمایی بسیار زیبا در طراحی و دکوراسیون داخلی ایجاد خواهند نمود. تصاویر آسمان سه بعدی، ایجاد تصاویر پوسته از سقف به دیوار و هر تصویر، طرح و نقشی مطابق با سلیقه فردی، قابلیت اجرا در سقف را دارد. سبک بودن محصولات کامپو استون جهت اجرا در سقف نیز که در وزن کلی ساختمان تاثیر گذار است از ویژگیهای اصلی این نوع پوشش محسوب می گردد.

محصولات کامپو استون به عنوان دکوراسیون داخلی

از پنل های دیواری کامپواستون نیز می توان در هر کجای دکوراسیون داخلی ساختمان اعم از دیوارهای پشت تلویزیون و شومینه، راهرو هاو … بنا به سلیقه شخصی استفاده نمود و نمای مورد نظر را با طرح و نقش انتخاب شده ایجاد کرد. محصولات کامپو استون به عنوان پنل های دیواری در ابعاد گوناگون قابلیت تولید داشته و می توان هر طرح، نقش و رنگی را بر روی آن ها ایجاد نمود. به این ترتیب فضا سازیِ مورد نظر توسط کالایی لوکس، مقاوم و سبک از ویژگی های مطرحِ این محصولات می باشد.

محصولات کامپو استون به عنوان صفحات روی کابینت

محصولات کامپو استون قابلیت اجرا به عنوان صفحات روی کابینت و میز را نیز داشته و در این مورد نیز معمار و طراح فضا در انتخاب طرح، رنگ و نقش مورد نظر هیچگونه محدودیتی نخواهد داشت. امکان فارسی بر شدن، راحتی نصب و اجرا، ضد خش بودن از ویژگی های برتر این محصول جهت استفاده به عنوان صفحات کابینت و میز می باشد.

ویژگی های کامپو استون

از ویژگی های کلی محصولات کامپو استون می تواند به موارد زیر اشاره نمود:

– قابلیت تولید در هر رنگ، طرح و نقش ( تصاویر سه بعدی، ساده و …)

– سبک بودن، وزن حدودی ۴ کیلوگرم در هر متر مربع

– مقاومت در برابر خش، سایش، اسید و باز

– مقاومت در برابر حرارت، ضد اشتعال و مقاوم در بربرا هر گونه شرایط آب و هوایی

– قابلیت تولید در ابعاد مختلف ( طول نا محدود و عرض تا سه و نیم متر)

– قابلیت تولید در ضخامت های متقاومت بین ۱ تا ۲ سانتی متر

– قابلیت انتقال نور

– امکان فارسی بر شدن، نصب آسان، سریع و بدون ایجاد خرابی و گرد و غبار

– راحتی حمل و نقل و اجرای آسان

– ضد باکتری و عوامل آلوده کننده