تلفن : ۹ الی ۳۳۹۳۲۴۶۳-۰۳۱

صنایع تولیدی پرتیکان

درباره ما

ما به شما بهترین را در ایران پیشنهاد می دهیم

محصولاتی که ما به شما پیشنهاد می دهیم...

مقاومت بالا

کیفیت و مقاومت این سنگ ها به مراتب بالاتر از سنگ مرمریت و تراورتان بوده و تقریباً مشخصات مقاومتی نظیر سنگ های گرانیت را دارا می باشند و با دارا بودن مقاومت برودتی (یخبندان) ۴۰درجه زیر صفر و نیز تحمل حرارتی ۲۵۰ درجه سانتیگراد، در این مشخصه نیز بسیار منحصر به فرد هستند.

راحتی اجرا

محصولات صنایع تولیدی پرتیکان بر خلاف سنگ های طبیعی نیاز به اسکوپ گذاری نداشته و در اثر عوامل جوی به مرور زمان، هرگز از بدنه ساختمان جدا نمی گردند.

کاربری در نماهای داخلی و خارجی

متریالی که در تولید این محصولات بکار رفته است به نحوی می باشد که هرکدام از آنها کاربری نماهای داخلی و خارجی انواع ساختمان های کم و پر تردد را چه در کف و چه در نما دارا هستند.

رنگ ۱۰۰% عمقی

رنگ های این محصولات ۱۰۰% عمقی می باشد، به نحوی که در صورت برخود اجسام بسیار سنگین و ایجاد شکستگی در قسمت رویه ی سنگ، شکل ظاهری نامطلوبی بجا نخواهد ماند چراکه کیفیت متریال و کنتراست رنگی در تمامی لایه های سنگ یکسان می باشد. ثبات و ماندگاری این رنگ ها ۱۰ سال می باشد.

عمر بالا

این محصولات در مقابل فشار، نور خورشید، اشعه ماوراء بنفش و ناملایمات جوی بسیار مقاوم بوده و پس از نصب شرایط بسیار ایده آل تری نسبت به سنگ های طبیعی از خود بروز خواهند داد. قابلیت برشکاری و سوراخکاری و نصب آسان نیز از مزایای این محصولات است.

عدم محدودیت در رنگ و سایز

سنگ های کلاسیک با نقش و نگارهایی کاملاً طبیعی و نیز عدم محدودیت در تنوع رنگ، ابعاد و طرح های درخواستی مشتریان، تمایز بسزایی را نسبت به سنگ های طبیعی رقم زده است.

افتخارات و دستاوردهای صنایع تولیدی پرتیکان
گواهینامه ها و استانداردهای ملی و بین المللی