تلفن : ۹ الی ۳۳۹۳۲۴۶۳-۰۳۱

سنگ نما های پرتیکان

تولید انواع سنگ نما های بتن پلیمری در ابعاد 10*10 تا 70*40 با
پیش از 17 طرح پیش آماده

درباره سنگ نما

نمای سنگ از دیرباز در ساختمان سازی استفاده می شده که به دلیل ویژگی های خاص خود هنوز هم جایگاه خود را در بین انواع نماهای دیگر از جمله :شیشه، انواع پنل های ساندویچی و کامپوزیت های الومینیومی و حفظ کرده است

سنگ نما چیست؟

از آنجا که ایران منابع عظیمی از معدن ها را دارا می باشد به عنوان سومین کشور تولید کننده سنگ بعد از چین و هند قرار دارد ولی با این وجود سهم صادرات به تولید تنها ۳% بوده است . از آنجا که نمای ساختمان های یک منطقه بیانگر فرهنگ و علایق و وضعیت اقتصادی مردم آن منطقه است بایستی مورد توجه جدی قرار گیرد .

از طرفی نما علاوه بر زیبایی ساختمان ، مصالح بیرونی ساختمان را در مقابل فیزیکی و شرایط جوی مثل باران ، باد ، برف ، نور خورشید و یخ زدگی و عوامل شیمیایی مثل باران های اسیدی و انواع گازها نگه می دارد . نمای خوب باید دارای زیبایی ، عایق صوتی و حرارتی ، ضد حریق ، وزن مناسب ، مقاومت در برابر شرایط جوی (تخلخل کم برای جلوگیری از نفوذ اب و یخ زدگی ، مقاومت سایشی مناسب در برابر عوامل سایش مثل باد ، شکل پذیری و رنگ های مختلف باشد . بنابراین سنگ نما می تواند تاثیر به سزایی در نمای داخلی یا خارجی یک ساختمان ایفا  کند .

مزایای سنگ نما های بتن پلیمری

سنگ نما های بتن پلیمری دارای مزیت های بسیاری نسبت به دیگر انواع سنگ ها دارد. مواد اولیه سنگ مصنوعی شامل ترکیباتی نظیر سیمان و افزودنی های پلیمری است که سبب کاهش وزن و نصب سریع تر در آن ها خواهد شد.
ایده ساخت سنگ مصنوعی به واسطه افزایش زیبایی و تنوع طرح و رنگ در فضاهای درونی و بیرونی بناها، کف پوش ها، سنگ فرش ها و محوطه سازی های بیرونی پدید آمد.

زیبایی

تنوع در رنگ

عمر مفید تا ۳۰ سال

عدم وجود رگه

امکان تولید با صفحات کم

وزن مناسب

استفاده ترکیبی در سایر نماها

نصب آسان

اسکوپ سر خورد

سنگ نمای بتن پلیمری

تیم تولید و اجرای صنایع تولیدی پرتیکان با تولید انواع سنگ نما شما را در راستای شکل دهی به آنچه مورد نظرتان است، یاری می دهند. تنوع در رنگ، اندازه و طرح ها، سنگ نماهای مصنوعی متنوعی را در اختیارتان قرار داده تا آنچه را تصور می کنید، اجرا کنید. همچنین صنایع تولیدی پرتیکان در تولید محصولات متنوعی در حوزه سنگ های مصنوعی نظیر سمنت پلاست، سنگ آنتیک، کف فرش و جدول فعالیت دارد و به بازار داخل و خارج عرضه می کند.