سنگ نما

تلفن : ۹ الی ۲۴۳۶ ۳۳۹۳-۰۳۱

سنگ‌ نما‌های پرتیکان

تولید انواع سنگ نماهای بتن پلیمری در ابعاد 10*10 تا 70*40 با
بیش از 17 طرح پیش آماده

درباره سنگ نما

نمای سنگ از دیرباز در ساختمان‌سازی استفاده می‌شده که به دلیل ویژگی‌های خاص خود هنوز هم جایگاه خود را در بین انواع نماهای دیگر از جمله :شیشه، انواع پنل‌های ساندویچی و کامپوزیت‌های آلومینیومی حفظ کرده است.

سنگ نما چیست؟

از آنجا که ایران منابع عظیمی از معدن ها را دارا می باشد به عنوان سومین کشور تولید کننده سنگ بعد از چین و هند قرار دارد ولی با این وجود سهم صادرات نسبت به تولید تنها %۳ بوده است. از آنجا که نمای ساختمان‌های یک منطقه بیانگر فرهنگ و علایق و وضعیت اقتصادی مردم آن منطقه است بایستی مورد توجه جدی قرار گیرد .

از طرفی نما علاوه بر زیبایی ساختمان، مصالح بیرونی ساختمان را در مقابل عوامل فیزیکی و شرایط جوی مثل باران ، باد، برف، نور خورشید و یخ‌زدگی و عوامل شیمیایی مثل باران‌های اسیدی و انواع گازها محافظت و نگهداری می‌کند. نمای خوب باید دارای زیبایی، عایق صوتی و حرارتی، ضد حریق، وزن مناسب، مقاومت در برابر شرایط جوی (تخلخل کم برای جلوگیری از نفوذ آب و یخ‌زدگی، مقاومت سایشی مناسب در برابر عوامل سایش مثل باد، شکل‌پذیری و رنگ‌های مختلف باشد. بنابراین سنگ نما می‌تواند تأثیر به سزایی در نمای داخلی یا خارجی یک ساختمان داشته باشد.

مزایای سنگ نماهای بتن پلیمری

سنگ‌ نما‌های بتن پلیمری دارای مزیت‌های بسیاری نسبت به دیگر انواع سنگ‌ها می‌باشند. مواد اولیه سنگ مصنوعی شامل ترکیباتی نظیر سیمان و افزودنی‌های پلیمری است که سبب کاهش وزن و نصب سریع تر در آنها خواهد شد.

ایده ساخت سنگ مصنوعی به واسطه افزایش زیبایی و تنوع طرح و رنگ در فضاهای درونی و بیرونی بناها، کف‌پوش‌ها، سنگ‌فرش‌ها و محوطه‌سازی‌های بیرونی پدید آمد.

زیبایی

تنوع در رنگ

عمر مفید تا ۳۰ سال

عدم وجود رگه

امکان تولید با صفحات کم

وزن مناسب

استفاده ترکیبی در سایر نماها

نصب آسان

اسکوپ سر خورد

سنگ نمای بتن پلیمری

تیم تولید و اجرای صنایع تولیدی پرتیکان با تولید انواع سنگ نما شما را در راستای شکل‌دهی به آنچه مورد نظرتان است، یاری می‌دهد. تنوع در رنگ، اندازه و طرح‌ها، سنگ نماهای مصنوعی متنوعی را در اختیارتان قرار داده تا آنچه را تصور می کنید، اجرا کنید. همچنین صنایع تولیدی پرتیکان در تولید محصولات متنوعی در حوزه سنگ‌های مصنوعی نظیر سمنت پلاست، سنگ آنتیک، کف‌فرش و جدول فعالیت دارد و تولیدات خود را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌نماید.