تلفن : ۹ الی ۲۴۳۶ ۳۳۹۳-۰۳۱

سردیواری (فلاشینگ) پرتیکان

تولید سردیواری در دو نوع یکطرفه و دوطرفه در ابعاد 30*100 و 40*100 با رنگ دلخواه شما

درباره سردیواری (فلاشینگ)

سردیواری یا فلاشینگ پوششی است که دیوارهای خارجی ساختمان را در برابر عوامل محیطی و شرایط اقلیمی محافظت می‌کند. از این پوشش برای دیوار، پشت بام و حیاط نیز می‌توان استفاده کرد.

فلاشینگ‌ها انواع مختلفی دارند که یکی از آنها فلاشینگ روی دیوار است، محصولی برای استفاده بر روی دیوارهای بیرونی ساختمان برای جلوگیری از ریزش برف و باران و ایجاد نم‌ و رطوبت روی دیوار کاربرد دارند.

کاربرد سردیواری (فلاشینگ)

فلاشینگ‌های ساختمان، در نقاط اتصال سقف و دیوار و دو دیوار نیز با نصب به صورت افقی از داخل یا خارج مورد استفاده قرار می‌گیرند‌. فلاشینگ‌، محصول تولیدی در سال ۱۴۰۱ صنایع پرتیکان می‌باشد که جایگزین مناسبی برای فلاشینگ‌های فلزی از لحاظ قیمت و مقاومت و آسانی نصب می‌باشد و در حال حاضر در ۳ نوع تولید می‌شود:

۱. فلاشینگ یک طرفه با یک آبچکان:
این نوع از فلاشینگ در طول یک متر و عرض ۳۰ سانت با تعبیه یک آبچکان در یک طرف آن تولید می‌گردد. وزن هر قطعه ۳۷ کیلوگرم می‌باشد.

۲. فلاشینگ یک طرفه با دو آبچکان:
این سردیواری نیز در طول یک متر و عرض ۳۰ سانت با دو آبچکان تولید می‌شود، وزن هر قطعه ۳۷ کیلوگرم می‌باشد.

۳. فلاشینگ دو طرفه با دو آبچکان:
این نوع از فلاشینگ در طول یک متر و عرض ۴۰ سانتی متر با دو آبچکان در عرض آن تولید می‌شود. وزن هر قطعه ۳۹ کیلوگرم می‌باشد.

این محصول در دو رنگ طوسی و سفید تولید می‌شود، اما قابلیت تولید در رنگهای سفارشی را دارا می‌باشد.

مزایای سردیواری (فلاشینگ)

سنگ‌ نما‌های بتن پلیمری دارای مزیت‌های بسیاری نسبت به دیگر انواع سنگ‌ها می‌باشند. مواد اولیه سنگ مصنوعی شامل ترکیباتی نظیر سیمان و افزودنی‌های پلیمری است که سبب کاهش وزن و نصب سریع‌تر در آن‌ها خواهد شد.

ایده ساخت سنگ مصنوعی به واسطه افزایش زیبایی و تنوع طرح و رنگ در فضاهای درونی و بیرونی بناها، کف‌پوش‌ها، سنگ‌فرش‌ها و محوطه‌سازی‌های بیرونی پدید آمد.

زیبایی

تنوع در رنگ

عمر بالا

محافظت از دیوارهای خارجی

سایز بندی

وزن مناسب

نمای ظاهری زیبا

قیمت مناسب

نصب آسان