تلفن : ۹ الی ۳۳۹۳۲۴۶۳-۰۳۱

سردیواری (فلاشینگ) پرتیکان

تولید سردیواری در دو نوع یکطرفه و دوطرفه در ابعاد 30*100 و 40*100 با
رنگ دلخواه شما

درباره سردیواری (فلاشینگ)

سردیواری یا فلاشینگ پوششی است که دیوارهای خارجی ساختمان را در برابر عوامل محیطی و شرایط اقلیمی محافظت میکند. از این پوشش برای دیوار پشت بام و حیاط نیز میتوان استفاده کرد.

فلاشینگ ها انواع مختلفی دارند که یکی از آنها فلاشینگ روی دیوار است، محصولی برای استفاده بر روی دیوارهای بیرونی ساختمان برای جلوگیری از ریزش برف و باران و ایجاد نم‌ و رطوبت روی دیوار کاربرد دارند.

کاربرد سردیواری (فلاشینگ)

فلاشینگ های ساختمان، در نقاط اتصال سقف و دیوار و دو دیوار نیز با نصب به صورت افقی از داخل یا خارج استفاده میشود . فلاشینگ ، محصول تولیدی در سال ۱۴۰۱ صنایع پرتیکان میباشد که جایگزین مناسبی برای فلاشینگ های فلزی از لحاظ قیمت و مقاومت و آسانی نصب می‌باشد و در حال حاضر در ۳ نوع تولید می شود:

۱. فلاشینگ یک طرفه با یک آبچکان:
این نوع از فلاشینگ در طول یک متر و عرض ۳۰ سانت با تعبیه یک آبچکان در یک طرف آن تولید می گردد. وزن هر قطعه ۳۷ کیلوگرم می باشد.

۲. فلاشینگ یک طرفه با دو آبچکان:
این سردیواری نیز در طول یک متر و عرض ۳۰ سانت با دو آبچکان تولید می‌شود، وزن هر قطعه ۳۷ کیلوگرم می باشد.

۳. فلاشینگ دو طرفه با دو آبچکان:
این نوع از فلاشینگ در طول یک متر و عرض ۴۰ سانتی متر با دو آبچکان در عرض آن تولید می شود. وزن هر قطعه ۳۹ کیلوگرم می باشد.


این محصول در دو رنگ طوسی و سفید تولید می شود، اما قابلیت تولید در رنگهای سفارشی را دارا می باشد.

مزایای سردیواری (فلاشینگ)

سنگ نما های بتن پلیمری دارای مزیت های بسیاری نسبت به دیگر انواع سنگ ها دارد. مواد اولیه سنگ مصنوعی شامل ترکیباتی نظیر سیمان و افزودنی های پلیمری است که سبب کاهش وزن و نصب سریع تر در آن ها خواهد شد.
ایده ساخت سنگ مصنوعی به واسطه افزایش زیبایی و تنوع طرح و رنگ در فضاهای درونی و بیرونی بناها، کف پوش ها، سنگ فرش ها و محوطه سازی های بیرونی پدید آمد.

زیبایی

تنوع در رنگ

عمر بالا

محافظت از دیوارهای خارجی

سایز بندی

وزن مناسب

نمای ظاهری زیبا

قیمت مناسب

نصب آسان