تلفن : ۹ الی ۳۳۹۳۲۴۶۳-۰۳۱

سنگ نانو وایت پرتیکان

تولید سنگ نانو وایت در ابعاد 60*120 یا به تناسب دلخواه شما با
پیش از 5 طرح پیش آماده

درباره نانو وایت

سنگی بر پایه بتن پلیمر و پودر سنگ که در تنوع بالا از لحاظ طرح و رنگ قابل تولید است.

مقاومت، تنوع طرح، قابلیت برش، ابراز زنی و فارسی بر کردن این سنگ را محصولی مناسب برای استفاده به عنوان پله، رو کابینتی و نمای ساختمان کرده است.

سنگ نما چیست؟

از آنجا که ایران منابع عظیمی از معدن ها را دارا می باشد به عنوان سومین کشور تولید کننده سنگ بعد از چین و هند قرار دارد ولی با این وجود سهم صادرات به تولید تنها ۳% بوده است . از آنجا که نمای ساختمان های یک منطقه بیانگر فرهنگ و علایق و وضعیت اقتصادی مردم آن منطقه است بایستی مورد توجه جدی قرار گیرد .

از طرفی نما علاوه بر زیبایی ساختمان ، مصالح بیرونی ساختمان را در مقابل فیزیکی و شرایط جوی مثل باران ، باد ، برف ، نور خورشید و یخ زدگی و عوامل شیمیایی مثل باران های اسیدی و انواع گازها نگه می دارد . نمای خوب باید دارای زیبایی ، عایق صوتی و حرارتی ، ضد حریق ، وزن مناسب ، مقاومت در برابر شرایط جوی (تخلخل کم برای جلوگیری از نفوذ اب و یخ زدگی ، مقاومت سایشی مناسب در برابر عوامل سایش مثل باد ، شکل پذیری و رنگ های مختلف باشد . بنابراین سنگ نما می تواند تاثیر به سزایی در نمای داخلی یا خارجی یک ساختمان ایفا  کند .

مزایای سنگ نانو وایت

سنگ نما های بتن پلیمری دارای مزیت های بسیاری نسبت به دیگر انواع سنگ ها دارد. مواد اولیه سنگ مصنوعی شامل ترکیباتی نظیر سیمان و افزودنی های پلیمری است که سبب کاهش وزن و نصب سریع تر در آن ها خواهد شد.
ایده ساخت سنگ مصنوعی به واسطه افزایش زیبایی و تنوع طرح و رنگ در فضاهای درونی و بیرونی بناها، کف پوش ها، سنگ فرش ها و محوطه سازی های بیرونی پدید آمد.

زیبایی

تنوع در طرح و رنگ

ابزار زنی

قابلیت فارسی بر

امکان تولید با صفحات کم

وزن مناسب

استفاده ترکیبی در سایر نماها

استفاده روی کابینت

مقاومت بالا