تلفن : ۹ الی ۲۴۳۶ ۳۳۹۳-۰۳۱

سنگ نانو وایت پرتیکان

تولید سنگ نانو وایت در ابعاد 60*120 یا به تناسب دلخواه شما با
بیش از 5 طرح پیش آماده

درباره نانو وایت

سنگی بر پایه بتن پلیمر و پودر سنگ که در تنوع بالا از لحاظ طرح و رنگ قابل تولید است.

مقاومت، تنوع طرح، قابلیت برش، ابزار‌زنی و فارسی‌بر کردن این سنگ را محصولی مناسب برای استفاده به عنوان پله، رو‌کابینتی و نمای ساختمان کرده است.

سنگ نما چیست؟

از آنجا که ایران منابع عظیمی از معدن‌ها را دارا می‌باشد به عنوان سومین کشور تولیدکننده سنگ بعد از چین و هند قرار دارد ولی با این وجود، سهم صادرات به تولید تنها ۳% بوده است. از آنجا که نمای ساختمان‌های یک منطقه بیانگر فرهنگ، علایق و وضعیت اقتصادی مردم آن منطقه است بایستی مورد توجه جدی قرار گیرد.

از طرفی نما علاوه بر زیبایی ساختمان، مصالح بیرونی ساختمان را در مقابل عوامل فیزیکی و شرایط جوی نظیر باران، باد، برف، نور خورشید و یخ‌زدگی و عوامل شیمیایی مثل باران‌های اسیدی و انواع گازها نگه می‌دارد. نمای خوب باید دارای زیبایی، عایق صوتی و حرارتی، ضد حریق، وزن مناسب، مقاومت در برابر شرایط جوی (تخلخل کم برای جلوگیری از نفوذ آب و یخ‌زدگی، مقاومت سایشی مناسب در برابر عوامل سایش مثل باد، شکل‌پذیری و رنگ‌های مختلف باشد. بنابراین سنگ نما می‌تواند تاثیر به سزایی در نمای داخلی یا خارجی یک ساختمان ایفا کند.

مزایای سنگ نانو وایت

سنگ‌ نما‌های بتن پلیمری دارای مزیت‌های بسیاری نسبت به دیگر انواع سنگ‌ها می‌باشند. مواد اولیه سنگ مصنوعی شامل ترکیباتی نظیر سیمان و افزودنی‌های پلیمری است که سبب کاهش وزن و نصب سریع تر در آنها خواهد شد.

ایده ساخت سنگ مصنوعی به واسطه افزایش زیبایی و تنوع طرح و رنگ در فضاهای درونی و بیرونی بناها، کف‌پوش‌ها، سنگ‌فرش‌ها و محوطه‌سازی‌های بیرونی پدید آمد.

زیبایی

تنوع در طرح و رنگ

ابزار‌زنی

قابلیت فارسی‌بر

امکان تولید با صفحات کم

وزن مناسب

استفاده ترکیبی در سایر نماها

استفاده روی کابینت

مقاومت بالا