جدول

تلفن : ۹ الی ۲۴۳۶ ۳۳۹۳-۰۳۱

جدول‌های پرتیکان

تولید انواع جدول‌های بتن پلیمری در ابعاد 35 و 50 با ضخامت 40 ، 60 و 80

درباره جدول

در طراحی مسیرها و پیاده‌روها، اعم از محوطه‌سازی فضاهایی مانند باغ و ویلا و همچنین محوطه‌سازی محیطهای عمومی شامل محوطه ساختمان‌های اداری، ساخت پیاده‌روها و خیابان‌سازی، یکی از بزرگترین و قابل رؤیت‌ترین مؤلفه‌ها، نوع جدول‌کشی خواهد بود.

در معماری مدرن، طراحان برای انتخاب طرح و رنگ جدول و بلوک، حساسیت خاصی نشان می‌دهند. علاوه‌ بر‌ این، استحکام و عدم ترک‌خوردن جدول از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب بلوک است. 

جدول بتنی پرتیکان

در روش سنتی برای ایجاد ویژگی هشدار و یا زیباسازی، بلوک و جدول نصب‌شده را رنگ‌آمیزی می‌کردند. این کار موجب تحمیل هزینه‌های سنگین و کیفیت پایین نتیجه نهایی بود. رنگ اعمال شده بر روی سطح جدول به مرور زمان از بلوک جدا شده و یا با ایجاد شکستگی یا ترک بر روی جدول، رنگ زیرین آن نمایان می‌شود.  استفاده از بلوک و جدول رنگی تولید‌شده از سنگ مصنوعی، راهکاری مناسب برای مقابله با این چالش است. در این نوع محصولات، رنگ، بطور ذاتی به مواد اولیه تولید بلوک اضافه می‌شود.

تیم تولید و اجرای شرکت سبک‌بتن پرتیکان با تولید انواع جدول‌های رنگی، شما را در راستای شکل‌دهی به آنچه مورد نظرتان است، یاری می‌دهند. تنوع در  رنگ، جدول‌های بتنی سنگ مصنوعی متنوعی را در اختیارتان قرار داده تا آنچه را تصور می‌کنید، اجرا نمائید.

مزایای جدول های بتنی پرتیکان

سنگ‌نما‌های بتن پلیمری دارای مزیت‌های بسیاری نسبت به دیگر انواع سنگ‌ها می‌باشند. مواد اولیه سنگ مصنوعی شامل ترکیباتی نظیر سیمان و افزودنی‌های پلیمری است که سبب کاهش وزن و نصب سریع‌تر آنها خواهد شد.

ایده ساخت سنگ مصنوعی به واسطه افزایش زیبایی و تنوع طرح و رنگ در فضاهای درونی و بیرونی بناها، کف‌پوش‌ها، سنگ‌فرش‌ها و محوطه‌سازی‌های بیرونی پدید آمد.

زیبایی

تنوع در رنگ

قابلیت سوراخکاری

رنگ عمقی

مقاومت در برابر شرایط جوی

عدم تغییر رنگ

استفاده ترکیبی در سایر نماها

نصب آسان

عدم نیاز به اسکوپ گذاری

توضیحات جدول های بتنی پرتیکان

این جداول دارای ضخامت 6 سانتیمتر در سه طرح چرمی و گرانیتی با ابعاد 35* 50 و طرح شیار‌دار در ابعاد 30*50 و در مدل‌های ایستاده و خوابیده تولید می‌شوند.

 

مقاومت فشاری این محصول 40 مگاپاسکال است و این مقاومت نسبت به جداول مشابه خود که ضخامت بالاتری دارند بسیار بیشتر است.

 

دارای رنگی عمقی و در بطن محصول است که در سالیان سال نیاز به تعویض و همچنین رنگ‌آمیزی سالیانه ندارند.

 

در چهار رنگ طوسی، قرمز سفید و زرد تولید می‌شوند و رنگ‌های خاص مثل آبی و سبز هم در صورت سفارش مشتری تولید می‌گردند.

 

در این محصول فقط از پیگمنت خارجی استفاده می‌شود و از رنگ‌های ایرانی و معدنی استفاده نمی‌شود چون رنگهای معدنی بر اثر آفتاب رنگ‌پریده می‌شوند یا بر اثر باران‌های اسیدی شن‌شور می‌شوند و سطح رویی آنها آسیب می‌بیند ولی رنگ‌های خارجی دارای ثبات هستن و عوامل بیرونی تأثیری روی آنها ندارند .

 

وزن این محصول، 24 کیلوگرم و ضخامت 6 سانتیمتر است، ولی محصولات مشابه که ضخامتی بین 10 الی 15 سانتیمتر دارند هم دارای وزن بالایی می‌باشند و هم فضای زیادی اشغال می‌کنند. علاوه بر این، هزینه حمل به شهرهای دور و نزدیک محصولاتشان در مقایسه با محصولات ما بسیار بالاتر است، همچنین جداول صنایع تولیدی پرتیکان نصب راحت‌تری دارند چون تنها یک کارگر می‌تواند جدول را در موقع نصب جابه‌جا کند در نتیجه نیروی انسانی کمتری را به خود اختصاص می‌دهد و زمان کمتری برای نصب صرف می‌شود.

 

  • مقاومت سایشی بالا و عدم تغییر رنگ محصول
  • استفاده از پیگمنت‌های آلمانی جهت ثبات و پایداری رنگ محصول
  • دارای استاندارد ملی ایران در رده پرمقاومت