تلفن : ۹ الی ۳۳۹۳۲۴۶۳-۰۳۱

جدول های پرتیکان

تولید انواع جدول های بتن پلیمری در ابعاد 35 و 50 با ضخامت 40 ، 60 و 80

درباره جدول

در طراحی مسیرها و پیاده روها، اعم از محوطه سازی فضاهایی مانند باغ و ویلا و همچنین محوطه سازی محیطهای عمومی شامل محوطه ساختمان های اداری، پیاده سازی ها و خیابان سازی، یکی از بزرگترین و قابل رویت ترین مولفه ها نوع جدول کشی خواهد بود.

در معماری مدرن طراحان برای انتخاب طرح و رنگ جدول و بلوک، حساسیت خاصی نشان می دهند. علاوه بر این استحکام و عدم ترک خوردن جدول از مهم ترین فاکتورهای انتخاب بلوک است. 

جدول بتنی پرتیکان

در روش سنتی برای ایجاد ویژگی هشدار و یا زیباسازی، بلوک و جدول نصب شده را رنگ آمیزی می کردند. این کار موجب تحمیل هزینه های سنگین و کیفیت پایین نتیجه نهایی بود. رنگ اعمال شده بر روی سطح جدول به مرور زمان از بلوک جدا شده و یا با ایجاد شکستگی یا ترک بر روی جدول، رنگ زیرین آن نمایان می شود.  استفاده از بلوک و جدول رنگی تولید شده از سنگ مصنوعی راهکاری مناسب برای مقابله با این چالش است. در این نوع محصولات رنگ بطور ذاتی به مواد اولیه تولید بلوک اضافه می شود.

تیم تولید و اجرای شرکت سبک بتن پرتیکان با تولید انواع جدول های رنگی شما را در راستای شکل دهی به آنچه مورد نظرتان است، یاری می دهند. تنوع در  رنگ، جدول های بتنی سنگ مصنوعی متنوعی را در اختیارتان قرار داده تا آنچه را تصور می کنید، اجرا کنید.

مزایای جدول های بتنی پرتیکان

سنگ نما های بتن پلیمری دارای مزیت های بسیاری نسبت به دیگر انواع سنگ ها دارد. مواد اولیه سنگ مصنوعی شامل ترکیباتی نظیر سیمان و افزودنی های پلیمری است که سبب کاهش وزن و نصب سریع تر در آن ها خواهد شد.
ایده ساخت سنگ مصنوعی به واسطه افزایش زیبایی و تنوع طرح و رنگ در فضاهای درونی و بیرونی بناها، کف پوش ها، سنگ فرش ها و محوطه سازی های بیرونی پدید آمد.

زیبایی

تنوع در رنگ

قابلیت سوراخکاری

رنگ عمقی

مقاومت در برابر شرایط جوی

عدم تغییر رنگ

استفاده ترکیبی در سایر نماها

نصب آسان

عدم نیاز به اسکوپ گذاری

توضیحات جدول های بتنی پرتیکان

این جداول دارای ضخامت 6 سانت و سه طرح چرمی و گرانیتی با ابعاد 35* 50

وطرح شیار دار در ابعاد 30*50میباشد در طرح های ایستاده و خوابیده .

 

مقاومت فشاری این محصول 40مگاپاسکال هست و به نسبت جداول مشابه خود ک ضخامت بالا تری دارند بسیار مقاومت بیشتری دارند.

 

دارای رنگی عمقی و در بطن محصول هست و در سالیان سال نیاز به تعویض و همچنین رنگ امیزی سالیانه ندارند.

 

در چهار رنگ طوسی قرمز سفید و زرد تولید میشود و رنگهای خاص مثل ابی و سبز هم به صورت سفارشی مشتری نیاز داشته باشد تولید میگرددد.

 

در این محصول فقط از پیگمنت خارجی استفاد میشود و از رنگهای ایرانی و معدنی استفاده نمیشود چون رنگهای معدنی بر اثر آفتاب رنگ پریده میشوند یا بر اثر باران های اسیدی شنشور میشوند و سطح رویی آنها اسیب میبیند ولی رنکهای خارجی داراری ثبات هستن و عوامل بیرونی تاثیری روی آنها ندارد .

 

وزن این محصول 24 کیلوگرم و ضخامت 6 سانت هست ولی محصولات مشابه 10الی15 سانت هستن و هم وزن بالایی دارند و هم فضای زیادی اشغال میکنند و هزینه حمل برای شهرهای دور و نزدیک انها بسیار بالاتر از محصول ما د ر میاید همچنین نصب راحتتری دارند چون یک کارگر میتواند بلند کند و نیاز به دو کارگرنیست که موقع نصب جداول را جا به جا کنند و نیروی انسانی کمتری را به خود اختصاص میدهد و زمان کمتری برای نصب خرج میشود.

  • مقاومت سایشی بالا و عدم تغییر رنگ محصول
  • استفاده از پیگمنت های آلمانی جهت ثبات و پایداری رنگ محصول
  • دارای استاندارد ملی ایران در رده پرمقاومت