اسلب (کامپواستون)

تلفن : ۹ الی ۲۴۳۶ ۳۳۹۳-۰۳۱

سنگ اسلب‌های
پرتیکان

تولید انواع سنگ‌های اسلب مهندسی (کامپو استون) در ابعاد 80*80 تا 300*150 با
بیش از 500 طرح پیش آماده

درباره اسلب (کامپو استون)

طراحی و تولید محصولی که بتوان آن را در بخش‌ها و مکان‌های مختلف ساختمان (از جمله در کف، دیوارها، دکوراسیون، صفحات کابینت و …) اجرا کرد و قابلیت انطباق با سلایق متفاوت و هر نوع معماری در نظر گرفته شده برای فضا را نیز داشته باشد، همواره یکی از دغدغه‌های صنعتگران تولید‌کننده سنگ‌های ساختمانی بوده است. هم اکنون صنایع تولیدی پرتیکان افتخار آن را دارد که با طراحی و تولید انواع کامپو استون این نیاز را برآورده ساخته و گامی بلند در راستای تحقق نیازهای صنعت ساختمان و کالاهای لوکس ساختمانی بردارد. محصولات کامپو استون به عنوان پوشش کف ساختمان، قابلیت آن را دارند که در هر طرح ، نقش و رنگی ارائه گردند.

کارایی کامپو استون

محصولات کامپو استون به عنوان پوشش کف ساختمان، قابلیت آن را دارند که در هر طرح ، نقش و رنگی ارائه گردند. به‌طوری‌که معمار و طراح فضا می‌تواند به راحتی با توجه به نیاز‌های ساختمان مورد نظر و همین‌طور با در نظر گرفتن طراحیِ مورد نظر، هرگونه نقش، طرح و رنگی را جهت اجرا در کفِ ساختمان انتخاب کرده و جهت تولید آن تقاضا دهد. این طرح‌ها می‌توانند از میان انواع تصاویر سه بعدی، انواع طرح سنگ(مرمر، گرانیت و … ) و همینطور انواع نقوش و طرح‌های دیگر انتخاب گردند. از ویژگی‌های محصولات کامپو استون جهت پوشش کف می توان به نصب بسیار آسان و سریع، سبک بودن، راحتی حمل و نقل و اجرا، مقاومت در برابر شرایط جوی، مقاومت در برابر اسید و باز، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر حرارت و … اشاره نمود.

مزایای اسلب مهندسی (کامپو استون)

از ویژگی‌های محصولات کامپو استون می توان به نصب بسیار آسان و سریع، سبک بودن، راحتی حمل و نقل و اجرا، مقاومت در برابر شرایط جوی، مقاومت در برابر اسید و باز، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر حرارت و … اشاره نمود.

بدون محدودیت طرح

تنوع در رنگ

ابعاد مختلف

تولید در ضخامت مختلف

قابلیت انتقال نور

وزن مناسب

استفاده ترکیبی در سایر نماها

امکان فارسی بر

ضد باکتری

کاربردهای کامپو استون

 

محصولات کامپو استون به عنوان دکوراسیون داخلی

از پنل‌های دیواری کامپو استون نیز می‌توان در هر کجای دکوراسیون داخلی ساختمان اعم از دیوارهای پشت تلویزیون و شومینه، راهرو ها و … بنا به سلیقه شخصی استفاده نمود و نمای مورد نظر را با طرح و نقش انتخاب شده ایجاد کرد. محصولات کامپو استون به عنوان پنل‌های دیواری در ابعاد گوناگون قابلیت تولید داشته و می توان هر طرح، نقش و رنگی را بر روی آن ها ایجاد نمود. به این ترتیب فضا‌سازیِ مورد نظر با استفاده از کالایی لوکس، مقاوم و سبک از ویژگی های مطرحِ این محصولات می‌باشد.

 

محصولات کامپو استون به عنوان صفحات روی کابینت

محصولات کامپو استون قابلیت اجرا به عنوان صفحات روی کابینت و میز را نیز داشته و در این مورد نیز معمار و طراح فضا در انتخاب طرح، رنگ و نقش مورد نظر هیچگونه محدودیتی نخواهد داشت. راحتی نصب و اجرا، مقاومت در برابر خط و خش از ویژگی‌های برتر این محصول جهت استفاده به عنوان صفحات کابینت و میز می‌باشد.